Protų mūšis I. Kanto bibliotekoje

Vasario 27 d. Klaipėdos m. savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje vyko protų mūšis „Nuo Antikos iki šių dienų“. Jį  ketvirti metai organizuoja Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija ir I. Kanto biblioteka. Dalyvavo šešios mokyklos. Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija šiame protų mūšyje dalyvavo jau trečią kartą. Šiemet „Vėtrungei“ atstovavo Naglis Leliuga, Paulius Rudys ir Skirmantas Stanislovaitis iš 3 c , Tadas Čėsna ir Gabrielė Kakanauskaitė iš 3 d ir Mantas Preibys iš 4 c. Gimnazistai savo komandą įvardijo„Bajorais“, todėl ir  pasirodė išties bajoriškai – užėmė 4 vietą. Šiemet protų mūšyje nugalėjo svečių komanda„Vaivos rykštė“  iš Gargždų  „Vaivorykštės“ gimnazijos. Po komandinių varžybų vyko individualios varžybos  Kahoot programėle. Dalyvavo 35 mokiniai, kurie rungėsi, kas greičiau ir teisingai atsakys į 25 klausimus. Iki pusės renginio sėkmingiausiai atsakinėti sekėsi Pauliui ir Skirmantui, bet artėjant protų mūšio pabaigai tarp lyderių įsiveržė „bajoras“ Naglis Leliuga, kuris ir užėmė II vietą. Tai tikrai bajoriška vieta. Jeigu būtų vykę komandiniai mūšiai Kahoot programėle, turbūt „Vėtrungės“ gimnazija būtų nugalėjusi. Tačiau, kaip sako olimpinis principas, svarbiausia dalyvauti, o ne nugalėti. Nors nugalėti yra saldžiau, nei dalyvauti. Dėkoju vėtrungiškiams, kurie dalyvavo. Dėkoju ir organizatoriams, kurie jau keletą metų mus kviečia dalyvauti. Tikiuosi, kad kitąmet ir vėl dalyvausime. (Tikybos mokytojas Dainius Sobeckis).