Protų mūšis „AIDS geriau žinoti“

Mūsų gimnazijoje aktų salėje vyko proto mūšis „AIDS geriau žinoti“, skirtas pasaulinei AIDS dienai paminėti. Šiame renginyje varžėsi penkios trečių gimnazinių klasių mokiniai. Proto mūšiui vadovavo ir klausimus pateikė 4c klasės mokinys Arvydas Bumbliauskis. Atsakymų teisingumą vertino ir balus skirstė kompetentinga komisija – pavaduotojas ugdymui Ramūnas Dobranskis, matematikos mokytoja Laimutė Mockienė, anglų kalbos mokytoja Birutė Buinevičienė. Proto mūšį laimėjo 3B klasės komanda. Visos penkios komandos apdovanotos padėkos raštais. Nuoširdžiai dėkojame trečių klasių gimnazistams, kurie uoliai kovojo ir vieni kitus palaikė žaismingoje kovoje, bei klasės auklėtojoms už dalyvavimą. (R.Liudienė)