Protmūšis „AIDS geriau žinoti”

Gimnazijos aktų salėje gruodžio 12 dieną vyko proto mūšis „AIDS geriau žinoti“, skirtas pasaulinei AIDS dienai paminėti. Šiame renginyje varžėsi penkios antrų gimnazinių klasių mokinių komandos. Proto mūšiui vadovavo ir klausimus pateikė 4b klasės mokinė Urtė Bartašiūtė. Atsakymų teisingumą vertino ir balus skirstė kompetentinga komisija- pavaduotojas ugdymui Ramūnas Dobranskis, chemijos mokytoja Jolanta Krutkevičienė, lietuvių kalbos mokytoja Inga Leonavičienė. Proto mūšio nugalėtojais tapo 2b klasės komanda. Visos penkios komandos apdovanotos padėkos raštais. Nuoširdžiai dėkojame antrų klasių gimnazistams, kovojusiems ir vieni kitus palaikiusiems žaismingoje kovoje, bei klasės auklėtojoms už dalyvavimą. (R.Liudienė)