Projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės” rezultatai

Kai birželis pakvipo pirmosiomis lietuviškomis braškėmis ir visi ėmėsi trumpai priverstiniu būdu baigti šių mokslo metų darbus, atskriejo žinios iš projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės” – MES ESAME MEPA GERIAUSIŲJŲ SĄRAŠE !!!

Didžiuojamės ir dar kartą dėkojame šio projekto organizatoriams, dalyviams, jauniesiems ambasadoriams ir mokytojams. Dabar tikrai galime kopinėti mūsų atliktų darbų medų, kad ir kokia šalta, ilga kelionė buvo iki pirmųjų žiedų, iki vasaros, iki vilčių – garsinti nuoširdžiais ir pripažintais darbais „Vėtrungės” vardą.

Bendras įvertinimas

Iš gautų 57 gimnazijų ataskaitų  (t.y. pravedė pamokas, įsteigė informacijos centrą/lentyną bei atšventė Europos dieną), siekdami kuo objektyviau įvertinti mokyklas, MEPA organizatoriai  atsižvelgė į daugelį dalykų: pamokų skaičių ir jų aprėptį, Europos dienai skirtų renginių ir jų dalyvių skaičių, vykdytų projektų originalumą, mokyklos dydį, vietos bendruomenės dalyvavimą ir projekto veiklų viešinimą.  Atsižvelgus į visus šiuos kriterijus, geriausiai pasirodžiusių gimnazijų vienuoliktukas ir prizai atrodo taip:

mepa rezults