KVIEČIAME MOKYTIS „VĖTRUNGĖS“ GIMNAZIJOJE

2021-2122 mokslo metais visos savivaldybės teritorijos mokinius kviečiame mokytis pirmoje gimnazinėje klasėje, įgyvendinančioje ekologijos ir aplinkos technologijų ugdymo modelį.

Taip pat 2021-2022 mokslo metais „Vėtrungės“ gimnazijai priskirtos teritorijos mokinius kviečiame mokytis pirmoje gimnazinėje klasėje, įgyvendinančioje ekologijos ir aplinkos technologijų ugdymo modelį arba bendrosios paskirties klasėje.  Apie Vėtrungės gimnaziją

INFORMACIJA DĖL PRIĖMIMO Į MOKYKLAS 2021–2022 MOKSLO METAMS

Prašymai mokytis 2021–2022 mokslo metais, prisijungus prie Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (klaipeda.lt) paskyros „Priėmimas į mokyklas“, pradedami registruoti:

• nuo š. m. kovo 1 d. 10 val. į 9 klases;
  • nuo š. m. kovo 2 d. 10 val. į 10–12 klases;

Balandžio 26 d. vyks motyvacijos vertinimas mokiniams, kurie nori patekti netradicines/ekologines klases. Laiką ir vykdymo formą nurodysime vėliau.

DĖL PRAŠYMŲ MOKYTIS 2021–2022 MOKSLO METAIS REGISTRAVIMO PRADŽIOS

DĖL PAGRINDINIO PRIĖMIMO Į MOKYKLAS MOKYTIS 2021–2022 MOKSLO METAIS VYKDYMO TERMINŲ NUSTATYMO

Prašymai informacinėje sistemoje (toliau – Sistema) registruojami, pradedant lankyti mokyklą, ją keičiant arba toje pačioje mokykloje, pereinant mokytis pagal aukštesnio lygmens ugdymo programą (iš priešmokyklinio į pradinio ugdymo programą (į 1 klasę), iš pradinio į pagrindinio ugdymo programą (į 5 klasę), iš pagrindinio į vidurinio ugdymo programą (į 11 klasę)).

Prašymus mokytis Savivaldybės mokyklose registruoti Sistemoje gali visi Lietuvos Respublikos piliečiai, nepriklausomai nuo jų deklaruotos gyvenamosios vietos, ir asmenys, turintys leidimus laikinai ar nuolat gyventi Lietuvoje. Užsienio piliečiai, pageidaujantys mokytis savivaldybės mokyklose, ir šalies gyventojai, neturintys prisijungimų prie elektroninių asmens atpažinties priemonių (pvz. bankininkystės) dėl išskirtinių, bet objektyvių aplinkybių, teikia rašytinius prašymus Savivaldybės administracijai Vieno langelio ir e. paslaugų poskyryje (Liepų g. 11, Klaipėda). Savivaldybės mokinių priėmimo komisija, įvertinusi prašyme pateiktas aplinkybes, priima sprendimą dėl rašytinio prašymo užregistravimo (neužregistravimo) Sistemoje ne vėliau kaip per 20 kalendorinių dienų nuo prašymo įregistravimo Vieno langelio ir e. paslaugų poskyryje.

Kitų savivaldybių teritorijose gyvenantys asmenys, prašymus turi registruoti Sistemoje asmeniškai. Jie gali laisvai rinktis ne daugiau kaip 3 savivaldybės mokyklas (priskirtų mokyklų šiai asmenų grupei nėra). Minėti asmenys bus priimami į mokyklų laisvas vietas, t. y. priėmus mieste faktiškai gyvenančius asmenis.