Popietė su daina

Gegužės 22 dieną mūsų gimnazijos aktų salėje vyko vokalinių ansamblių „STILL“ ir „M+Still“ koncertas „Popietė su daina“, skirtas tėvams, draugams ir mokytojams. Koncerto metu merginos atliko džiazo, dainuojamosios poezijos, populiariosios muzikos dainas, kurios skambėjo miesto, respublikos ir tarptautiniuose konkursuose.  Visi kartu džiaugėmės pasiektais rezultatais ir dėkojome baigiančioms gimnaziją merginoms – Viktorijai Navickaitei, Mortai Jankevičiūtei, Gabrielei Piekutei, Armandai Sakalauskaitė, Deimantei Jankauskaitei už laimėjimus bei dalyvavimą konkursuose ir įvairiuose renginiuose. O jų šiais metais buvo gausu – 27 renginiai per mokslo metus, iš jų laimėti 8 konkursai. Renginys jau tapo tradiciniu ir vyksta  mūsų gimnazijoje aštunti metai.

Muzikos mokytoja Vida Auglienė