Pirmasis 1e klasės apsilankymas KU

Rugsėjo 16 dieną 1E klasė aplankė Klaipėdos universitetą šiek tiek praplėsti savo žinias apie paukščius, vabzdžius ir drugelius. Universiteto darbuotoja Viktorija Šiaulytytė mokinius supažindino su įvairiausiomis drugelių rūšimis. Papasakojo apie įdomiausius vabzdžius ir jų gyvenimo būdą. Taip pat leido prisiminti žinomus paukščius ir įdomius faktus apie juos. (Ar žinojote, kad Lietuvoje yra 299 paukščių rūšys?). Mokiniai apžiūrinėjo ekspozicijas, kuriose buvo atvaizduojami paukščiai ir žinduoliai, sužinojo apie neįtikimas žinduolių ir paukščių rūšis, kurios yra įrašytos į Raudonąją knygą. Taip pat mokiniai turėjo galimybę gauti nedidelį prizą už teisingai atsakytą atsakymą. Klasės auklėtoja taip pat įdėmiai klausė ir apžiūrinėjo ekspozicijas, klausinėjo. Šia kelione į Klaipėdos Universitetą džiaugiasi ir patys mokiniai ir 1E klasės vadovė Indrė Venskuvienė.
Šį straipsnį parengė 1E klasės mokinės Vidmantė Domarkaitė ir Saulė Martinkutė