„Pilietiškiausios klasės” nugalėtojai

« 12 »

Visus mokslo metus būti pilietiškais ir atsakingais 1-2 gimn.kl. mokinius skatino  „Pilietiškiausios klasės” konkursas. Tai gilias tradicijas puoselėjantis ir jaunąją kartą ugdantis renginys, kurio sumanytojos yra mokytojos Daiva ir Regina Mickutės. Šįkart konkurse buvo vertinami klasių prisistatymai-stendai, kurie lyg metraštis kiekvieną mėnesį atspindėjo klasės tradicijas, veiklą, kūrybines idėjas. Didžiąją taškų dalį sudarė lankomumo, elgesio, uniformų dėvėjimo ir pažangumo rodikliai. Be pastarųjų buvo vertinamas dalyvavimas renginiuose, akcijose, labdaringose veiklose, konkursuose, varžybose. Ypatingai bendruomenė džiaugėsi pačių mokinių sugalvotomis akcijomis ar renginiais: tvarkė aplinką, kapavietes; globojo gyvūnus; aukojo knygas, pyragus ir kt., kad už surinktas lėšas padėtų seneliams, vaikams, mokyklai. Pastebėti buvo ir tie, kurie netikėtai visai klasei padovanojo taškų už taurius poelgius, konkursinius laimėjimus. Negalime nepaminėti ir to, jog būta klasių , kurios šį konkursą ignoravo, bet tai tik parodė, jog pilietiškumo reikia mokyti ir mokytis. Konkurso finalas-viktorina lėmė,kad 2016 m. konkurso nugalėtojais tapo visi pirmų klasių gimnazistai. Pastarieji visiems vyresniesiems metė iššūkį ir parodė pavyzdį, kokiais turėtų būti vėtrungiečiai. Taigi, sveikiname:

1b klasė – „Pilietiškiausios klasės” nugalėtojai – I vieta (79. 3 taškai) Klasės vadovė Lina Balčaitienė

1a klasė – „Pilietiškiausios klasės” nugalėtojai – II vieta (66, 7 taškai) Klasės vadovė Nijolė Globienė

1d klasė – „Pilietiškiausios klasės” nugalėtojai – III vieta (51, 4 taškai) Klasės vadovė Laima Ložienė

Nuoširdžiai dėkojame visų klasių vadovams, kurie globojo, patarė ar paskatino. Linkime ir toliau taip gražiai puoselėti auklėtinių pilietiškumą, net jei būta skaudžių nusivylimų. Galbūt tai tik parodo, kokia kryptimi vesti mokinius ?

P.S. Pirmosios vietos nugalėtojams padovanota kelionė po Lietuvą.