Paroda „Išsilavinimas ir karjera 2015“

kalba1 kalba

Lapkričio 10 dieną vyko įspūdingo masto,  specializuota tarptautinė aukštojo mokslo paroda Vilniuje „Išsilavinimas ir karjera 2015“, kurioje turėjome unikalią galimybę susipažinti ir  tiesiogiai pabendrauti su daugiau kaip 40 užsienio universiteto atstovų, kurie pristatė specialybes ir jų programas. Sužinojome apie darbo galimybes, kalbų mokymą, vidurinį mokslą, profesinį ugdymą, bakalauro bei magistro studijas. Tačiau didžiausią įspūdį paliko Ryčio Jurkėno, profesionalaus karjeros koncultanto, praktinis seminaras „Kaip tinkamai išsirinkti specialybę, kuri man geriausia“. Šis praktinis seminaras padėjo daugeliui mūsų gimnazistų suprasti , į kokius svarbiausius dalykus reikėtų kreipti dėmesį renkantis ateities profesiją bei norit užsitikrinti sėkmingą karjerą. Norėtumėme padėkoti parodos organizatoriams „Kalba.lt” bei lydėjusiems mokytojams už suteiktą galimybę sužinoti tokios informacijos, kuri mums padės renkantis savąją specialybę. (3-ių gimn.kl. mokiniai).