Padėkos diena mokiniams

12283011_10153751587549670_693761376_nPadėkos diena, švenčiama ketvirtąjį lapkričio ketvirtadienį, yra išskirtinė šventė Amerikos kultūroje. Šiuo metu, kai didesnė švenčių dalis asocijuojasi su pinigų leidimu dovanų kalnams ir prabangiam šventimui, Padėkos diena išsiskiria savo paprastumu. Tai laikas, kai susirenka didelė giminė, kad kartu praleistų laiką.Visada lengva pasiduoti problemoms, per jas nematant  pasaulio ir dėmesį koncentruojant ties dalykais, kurių niekada neturėjai arba kurių niekada negalėsi pasiekti.  Bet net ir pačiomis tamsiausiomis akimirkomis savo gyvenimuose galime aptikti už ką dėkoti. „Vėtrungės“ gimnazijos mokytojai nutarė paminėti Padėkos dieną ir, radę laisvą minutę savo užimtose dienotvarkėse, parašė Jums, brangūs mokiniai, padėkos laiškelius už Jūsų darbštumą, stropumą, kruopštumą, šmaikštumą ir pastangas.  Taigi, stabtelkite minutėlę ir pasidžiaukite mokytojų laiškeliais Garbės lentoje. Juk be jūsų nebūtų ir mūsų.

Anglų kalbos mokytojos: D.Ivaškevičiūtė, R.Balsevičienė