Euroscola konkursas

scan0003UntitledMūsų gimnazijos moksleiviai spalio 17 dieną dalyvavo Vilniuje vykusiame tarptautiniame Euroscola konkurse, kurio tikslas patikrinti jaunųjų Europos piliečių žinias apie gyvenamą žemyną. Konkursas susidėjo iš trijų dalių. Pirmoje dalyje visoms komandoms reikėjo prisistatyti. Mūsų gimnazijos prisistatymu tapo lietuvių liaudies daina „Eisva mudu abudu“. Už prisistatymą mūsų penketas gavo pora taškų, kurie leido pasidžiaugti gan aukšta pozicija lentelėje. Antrąją dalį sudarė klausimai apie Europos parlamentą, frakcijas, įstatymus, lietuvius, dirbančius Briuselyje. Trečiąjame etape buvo tikrinamos prancūzų, vokiečių bei anglų kalbų žinios. Reikėjo pagal apibūdinimus nustatyti kokia tai šalis. Galutiniai rezultatai parodė, kad mūsų komanda atsidūrė lentelės viduryje. Šis konkursas leido pasidžiaugti kelione į Vilnių, davė daug žinių apie Europą ir jos įstatymus bei paskatino domėtis panašiais konkursais.

Kristupas Antanaitis, 4A