Oratorinio meno kunkursas anglų kalba

Attention! Dėmesio! AttentionJau įvyko…..

angel5
« 5 »

Š.m. vasario 5 dieną visi gimnazistai, turintys ilgą liežuvį, mėgstantys paplepėti, viešai pareikšti savo nuomonę bei  parodyti puikias anglų kalbos žinias, susirinko „Vėtrungės“ gimnazijos skaitykloje.

Čia įvyko 10-asis jubiliejinis oratorinio meno konkursas anglų kalba, kuriame dalyvavo gausus būrys 3-4 gimnazijos klasių auksaburnių ir sirgalių, mokytojų ir administracijos atstovų.  Visi turėjo galimybę pasidžiaugti oratorių kūrybiškumu, energija, įkvepiančiomis kalbomis, puikiu anglų kalbos mokėjimu ir oponentų pateiktais klausimais tema ‘To Be Ignorant of the Past is to Remain a Child

Vertinimo komisijai teko išspręsti nelengvą galvosūkį, kas gi geriausias ir kas gali atstovauti “Vėtrungės” gimnaziją respublikiniame viešojo kalbėjimo konkurse LCC. Vienbalsiai buvo nutarta:

I vietą laimėjo ir daugiausiai balų surinko Urtė Pašilytė 3A kl. (mokyt. Daiva Ivaškevičiūtė). Linkime jai sėkmės ruošiantis ir pasirodant respublikiniame konkurse.

II vietą laimėjo – Eglė Daukantaitė 3D kl. (mokyt. Daiva Ivaškevičiūtė).

III vietą laimėjo – Paulius Rauba 4E kl.(mokyt. Jurga-Austėja Čižinauskaitė).

Didžiuojamės visais mokiniais, kurie priėmė nelengvą iššūkį, savarankiškai pasiruošė ir dalyvavo I-ajame konkurso etape. Nekantriai lauksime konkurso 2016 m. bei įkvepiančių ir ryžtingų kalbų.

Birutė Buinevičienė – daugkartinė, ilgametė konkurso organizatorė :)