Nugalėtojų laurai vėtrungiečiams

2017 m. gruodžio 7 d. ketvirtadienį  „Ąžuolyno“ gimnazijoje vyko Klaipėdos miesto gimnazijų mokinių raiškaus skaitymo anglų kalba konkursas „Interpretive Reading“. Jame dalyvavo 11 (III-IV gimn. kl.) ir  9 (I-II gimn. kl.) skaitovai iš Baltijos, Aitvaro, Ąžuolyno, Aukuro, Varpo, Vydūno, VDG ir Vėtrungės gimnazijų.  Konkurse dalyvavo keturios mūsų gimnazijos mokinės: Ugnė Ambrozaitytė 2c (mokytoja R. Raškevičė), Monika Juodėnaitė 2b (mokytoja S. Jonėnienė), Roberta Gaudiešiūtė 3a (mokytoja S. Jonėnienė), Martyna Mikaitė 4d (mokytoja B. Buinevičienė). Konkurso dalyviai angliškai skaitė ištraukas iš pasirinktų knygų. Skaitovai daug dėmesio skyrė ne tik kalbos raiškumui, bet ir vaizdingumui, todėl kiekvieno pasirodymas priminė ištrauką iš spektaklio. Dvi žiuri komisijos, sudarytos iš miesto gimnazijų mokytojų ekspertų ir vadovaujamos amerikiečių lektorių, vertino kūrinio ir dalyvio prisistatymo įtaigumą, anglų k. tarimo kokybę, autoriaus minčių supratimą ir interpretavimą, pasirodymo laiko ir tempo santykį. Net dvi mūsų  gimnazijos atstovės pelnė nugalėtojų laurus:

Martyna Mikaitė 4d (mokytoja Birutė Buinevičienė) – I vieta

Roberta Gaudiešiūtė 3a (mokytoja Simona Jonėnienė) – II vieta

Sveikiname visas dalyves  garbingai atstovavusias “Vėtrungės” gimnazijai.

Birutė Buinevičienė, anglų k. mokytoja ekspertė