Minime tarptautinę tolerancijos dieną

Šiais metais Tolerancijos dienos simboliu tapo KNYGA. Ir visai neatsitiktinai, nes knyga yra nepaprastas daiktas, kurioje galima rasti visko: išminties, įvairiausių istorijų, pasakų. Knygos mus moko, pataria, priverčia susimąstyti ir, kaip teigė vienas iš Europos intelektualų, „perskaityta gera knyga gali visam laikui pakeisti žmogaus likimą“. „Vėtrungės“ gimnazijoje tolerancijos prasmė ir reikšmė buvo aptariama etikos pamokose, o namų darbams buvo skirta užduotis – rasti „skirtingas“ knygas, kurios mokytų to paties ar bent skatintų žmogų būti tolerantišku.

Pats gražiausias tolerancijos pavyzdys – tai knygų lentynos, kuriose darniai surikiuotos, spalvotomis nugarėlėmis pasipuošusios  knygos  glaudžia skirtingas epochas, literatūros žanrus, temas… Argi neverta pasimokyti?