„Merginos ir technologijos“

Merginos2017 m. balandžio mėn. 27 d. visame pasaulyje švenčiama tarptautinė „Merginos ir technologijos“ diena („Girls in ICT day”). Lietuvos merginoms, besidominčioms technologijomis,  buvo organizuoti renginiai skirti šiai dienai paminėti, kuriuos inicijuoja „ITU“ (Jungtinių tautų IKT agentūra), „Ryšių reguliavimo tarnyba“, Kauno technologijos universitetas.

ITU Telekomunikacijų plėtros biuro direktorius

Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos mokinės Giedrė Leonavičiūtė, Jorinta Ramanauskaitė, Erika Žukauskaitė bei mokytojai Ramunė Šimkuvienė ir Leonas Šimkus buvo pakviesti dalyvauti „Merginos ir technologijos“ dienos renginiuose balandžio 27 d. Vilniuje, „Holiday Inn“ viešbutyje.

VėtrungietėsĮ šį renginį buvo atrinktos tik 28 moksleivės iš visos Lietuvos. Mūsų gimnazijos mokinė Erika Žukauskaitė davė interviu tiesioginio internetinio tilto metu, kuriame dalyvavo merginos iš Šveicarijos, Bulgarijos ir Libano.

Renginio metu merginos sudalyvavo konkurse, panaudojant mobilius telefonus ir kūrybinių grupių mokymuose. Visos dalyvės apdovanotos dalyvių sertifikatais.

Tai buvo vertinga patirtis merginų gyvenime.