Meninio skaitymo konkursas V. Krėvės- Mickevičiaus 135-osioms gimimo metinėms paminėti

„Skaityk ne tam, kad prieštarautum ar neigtum, ne tam, kad aklai priimtum,
ir ne tam, kad rastum temą pokalbiui, bet kad mąstytum ir samprotautum.“ / F.Bekonas /

Spalio 18 dieną minėjome prozininko, dramaturgo, lietuvių literatūros klasiko, literatūrinio folklorizmo pradininko, istorinių veikalų kūrėjo, profesoriaus, politinio veikėjo V. Krėvės – Mickevičiaus 135-ąsias gimimo metines. Konkurse dalyvavo I-III klasių mokiniai. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname IIIb klasės mokinį Eimantą Rimkų (mokytoja R. Meržvinskaitė- Pamparienė), užėmusį I-ąją vietą, IIIb klasės mokinę Radvilę Damošiūtę (mokytoja Nijolė Globienė), užėmusią II-ąją vietą,  bei IIb klasės mokinius Ugnę Šiukšterytę ir Ernestą Dapkų (mokytoja K. Adomavičienė), užėmusius III-ąją vietą. Tegu mažos pergalės veda į didesnes!