Medijų trobelė

Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos mokiniai įrengė „Medijų trobelę“, kuri medijų mainų dalyvių lauks gimnazijos skaitykloje po atostogų. Norimą mediją galima pasiimti iš trobelės, bet vietoje jos reikia įdėti kokią nors kitą savo mediją. Trobelė gana nemaža, joje tilptų ir dideli medijų atributai, tačiau kažin ar ten pavyktų patalpinti senus lempinius televizorius ar atgyvenusius kompiuterių monitorius? Visgi fotoaparatai, vaizdajuostės, kasetės, diktofonai, radijai, patefonai ir panašių gabaritų medijos mainams tikrai tilps. Kodėl pasirinkome būtent tokios išvaizdos „Medijų trobelę“? Ogi todėl, kad animacinis filmas apie Žaibą Makvyną 100 % susijęs su medijomis, o dar sukūrus kokį vieną ar du filmus apie šį personažą, galėtume tai traktuoti kaip animacinį serialą ir Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos TV serialų kūrimo tematikai tai tiktų tiesiog idealiai. „Medijų trobelė“ veiks iki šių metų kovo mėnesio pabaigos. Ateikite, pasiimkite patikusią mediją, kuri galbūt jums tarnaus kaip namų interjero detalė, ir vietoje jos padėkite savo atneštą mediją. Linkime smagių mainų.