Mados festivalyje IKRA MADA pristatytos mūsų merginų instaliacijos

IMG_6105Lapkričio 14 – 16 dienomis mūsų mokyklos merginos (tarp jų ir dailės mokytojos Sandrija Donskienė bei Asta Petrutienė) kūrė instaliacijas mados festivaliui „IKRA MADA“. Tam buvo naudojami įstabia įvairove ir subtiliu dizainu pasižymintys „Melissa“ bateliai, kurių sudėtyje yra net kvapų molekulių. Priemonių gausa bei greit per daug intensyviu tapęs kvapas visai nesutrukdė plėtoti idėjas – „Kultūros fabrike“ puikavosi net trys instaliacijos.

Renginio metu darbai susilaukė daugybės nuostabos kupinų žvilgsnių ir palankių komentarų. Užduotis atlikta puikiai!

O jei kas praleido progą apsilankyti festivalyje, gali užsukti į mūsų mokyklos antro aukšto foje – jame puikuojasi ketvirta instaliacija.