„Kuriu – taikau – dalinuosi“

2019 metais balandžio 16 d. mūsų gimnazijos aktų salėje vyko ekologinėms 1e,  2e klasėms atvira pamoka – kūrybinių dirbtuvių renginys –„Kuriu – taikau – dalinuosi“. Šio renginio metu mokiniai iš gamtinių ir antrinių žaliavų gamino perkusinius instrumentus: lietaus lazdas, būgnus, plaktuves (kitaip dar vadinamas šeikeriais). Kad plaktuvės skambėtų, naudojo grūdines kultūras – žirnius, kruopas, ryžius. Su pačių  pagamintais ir tradiciniais instrumentais kūrė kompozicijas ir jas pristatė gimnazijos bendruomenei. Mokiniai pristatė ir atliko kūrybines kompozicijas: 2e klasės 1 – oji komanda „Cringefestas“, 2 – oji komanda – „Černobilio maršas“, 1e klasės mokinių 3 – ioji komanda  „Audra“, 4-oji komanda – „Miškas po lietaus“.

Buvo smagu stebėti kaip „bitutes“ zujančius mokinius, girdėti gimstančias kompozicijų kūrimo idėjas, jausti darbingą ir kūrybingą „dirbtuvių“ aplinką. Pasak mokinių, „Kūrybinės dirbtuvės“ pavyko, nes suteikė norą dar kartą tai pakartoti.

Muzikos mokytoja Vida Auglienė