Kraujo donorystės akcija

Po kovo mėnesį vykusio susitikimo su Nacionalinio kraujo centro darbuotojais, kurie įdomiai papasakojo apie kraujo donorystę,  balandžio 22 d. ir mūsų gimnazija galėjo prisidėti prie šios kilnios akcijos. Akciją surengė VŠĮ Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filialas.  Dalyvauti buvo kviečiami gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Džiugu, jog mūsų gimnazija neabejinga ir pilietiška – dvidešimt žmonių  tapo neatlygintinais kraujo donorais, o norėjusių iš viso dalyvauti buvo virš trisdešimt. Tenka pripažinti ir visiems atkreipti dėmesį, jog egzaminų ir ilgo pavasario laukimas kai kurių savanorių sveikatai šiek tiek pakenkė, tad teko šią akciją atidėti kitam kartui. Taigi visus, ypač abiturientus, skatiname skirtį didesnį dėmesį mitybai, poilsiui ir gerai nuotaikai. Nuoširdžiai dėkojame mokytojams ir mokiniams. Tikimės, jog kitais mokslo metais vėl pasistengsime padėti. Akcijoje dalyvavo šie mokytojai ir mokiniai: L.Lamsaitienė, V.Valickis, O.Anglickienė, M.Anglickas, I.Rimkienė, Z.Mažonienė, L.Mikalauskaitė, R.Kunickas, M.Manafov, T.Tertelis, M.Bražinskaitė, L.Vaitkutė, I.Garšvaitė, J.Narkutė, S.Zuberniūtė, V.Dumbrickytė, G.Kolberktytė, G.Skersytė, G.Anužytė, G.Starkutytė, V.Petrošiūtė, D.Donskis, S.Karitonaitė, M.Bukauskas, D.Mickus, I.Proskurinaitė, L.Jurevičiūtė, A.Kalvis, M.Adomaitytė, G.Venckutė, E.Knyzelytė, D.Mašurinaitė.