Konkursas „Dainuok lietuviškai, dainuok apie Lietuvą”

Vasario 12 dieną mūsų gimnazijoje įvyko aštuntasis Klaipėdos miesto ir apskrities festivalis – konkursas „Dainuok lietuviškai, dainuok apie Lietuvą“ apjungęs per 180 dalyvių. Solistai, duetai ir ansambliai atliko dainas apie gimtąjį kraštą taip paminėdami svarbią Lietuvai datą – vasario 16-ąją. Renginio programą papuošė  „Smeltės“ progimnazijos jungtinis vokalinis gitaristų ansamblis (vadovės R. Milašienė, R. Grybaitė), birbynių kvintetas iš Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos (vadovas A. Tumanovas), šiuolaikinių šokių kolektyvas „Mi Vida“ (vadovė V. Ruikienė), ansambliai iš „Vėtrungės“ gimnazijos „STILL“ ir „M+ Still” (vadovė V. Auglienė), o nuostabiais mandolinos ir smuiko garsais žavėjo 1A klasės mokinė Urtė Šimkutė. Po konkurso pirmomis vietomis džiaugėsi „Varpo“ gimnazijos duetas, VDG ir „Ąžuolyno“ gimnazijų solistės bei „Aukuro“ gimnazijos ansamblis. Mūsų gimnazijos kolektyvai „STILL“ ir „M+Still” buvo įvertinti antromis vietomis. Daug aplodismentų sulaukė Jorio Liekio 3D ir Naglio Dvarionio 1E duetas, vaikinai buvo įvertinti II vieta. Nominaciją „Sceniškiausias kolektyvas“ laimėjo Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro auklėtiniai, o „Geriausio instrumentinio akompanimento“ nominacija buvo įteikta „Ąžuolyno“ gimnazijos atlikėjams. Gražiu dainų atlikimu žavėjo Kretingos J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos solistė (vadovas S. Stončius), Hermano Zudermano duetas ir ansamblis (vadovė A. Alminė), „Žemynos“ gimnazijos mišrus ansamblis (vadovė N. Urnikienė). Šie kolektyvai buvo įvertinti trečiąja vieta.

Kad įvyktų toks prasmingas renginys, dėkojame padėjusiems mokytojams A. Petrutienei, D. Sobeckiui, Laimutei Mockienei ir 1B klasės mokiniams, koncertmeisteriui Algirdui Lukšiui, renginio vedėjams Deimantei Jankauskaitei 4E ir Aleksandrui Andrejevui 1E.

Renginio organizatorė Vida Auglienė