„Kitokie pasikalbėjimai”

Gegužės 20 d. MT nariai organizavo pokalbių popietę su mokytojais „Kitokie pasikalbėjimai”. Tai renginys, kuriame mokiniai su mokytojais gali pasikalbėti, padiskutuoti apie Mokytojo kasdienybę, vertybes, pažiūras ar prisiminimus iš jų mokyklinių išdaigų.

Pirmasis renginys pavyko puikiai – salė buvo sausakimša, publika įdėmiai klausėsi ir klausinėjo. Pirmąjį „krikštą” sutiko gauti istorijos mokytoja Regina Mickutė, matematikos mokytoja Laimutė Mockienė, tikybos mokytojas Dainius Sobeckis. Buvo gera klausyti mokytojų nuoširdžių prisipažinimų, jų patarimų ir išmintingų posakių iš įgytos gyvenimiškos patirties.
Gimnazistai įsitikino, jog neformalus pokalbis tartum atveria dar vieną langą, kad giliau įsileistum norą pažinti mokomąjį dalyką. Kaltininkas – NUOŠIRDUS „VĖTRUNGĖS” MOKYTOJAS. Renginys”Kitokie pasikalbėjimai” tęstinis, tad susitiksime rudenį.

MT nariai