Kalėdinių eilėraščių skaitymai mokiniams

Gruodžio 20 dieną mokyklos poilsio zonoje per trečią ir ketvirtą pertraukas vyko dar vienas mokyklos renginys, skirtas paminėti ramiam Kalėdų laukimo laikotarpiui. Mokiniai rinkosi pasiklausyti mokytojų deklamuojamų eilėraščių, skaitomų pasakojimų, prozos kūrinių. Tarp jų atsirado ir mokytojų, kurie dalijosi savomis eilėmis. Mokiniai prisiminė vaikystėje girdėtas pasakas, kurias jiems skaitė tėvai, seneliai, taip pat pasidžiaugė auklėtojų išsakytais šiltais žodžiais specialiai jiems. Mokytojai linkėjo neauginti baobabų, nebūti patikliais lyg ežiai ir daugiau laiko skirti miegui, kad sapnuose galėtume mėgautis ledais ir upėmis limonado. Tai buvo šilta bei draugiška popietė su mokytojais, kuri puikiai tiko paminėti nuostabiam ramybės laikotarpiui!

Foto ir tekstas: Lukas Gedminas (2a)