„Judriausios klasės“ veiklos

KLASĖS FIZINIO AKTYVUMO VEIKLOS ATASKAITA

I veikla. Žygis „Melnragė – Karklė“. Renginio organizatoriai 1 e (ekologijos ir aplinkos technologijų klasė. „Judriausios savaitės“ Vėtrungėje atidarymo proga, išsiruošė į žygį „Melnragė – Karklė”.

II veikla. „Judriausios savaitės“ konkursas. 1 e klasė organizavo konkursą „Judriausia savaitė“, kurio metu buvo išjudinta visa gimnazijos bendruomenė. Mokiniai taip pat prisidėjo prie „Pilietiškiausios klasės“ konkurso ir už dalyvavimą veiklose galėjo gauti pilietiškumo taškų. Už renginio organizavimą (2 taškai), už veiklos įvykdymą (1 taškas).  “Judriausios savaitės” konkursas  vyko gruodžio 4-8 dienomis. Visa mokyklos bendruomenė kiekvieną dieną po 3 ir 4 pamokų šoko, sportavo, varžyėsi bei judėjo muzikos ritmu. Kiekviena 1-2 gimn. klasė burtų keliu ištraukė veiklą, kurią pravedė visai mokyklos bendruomenei pirmojo aukšto fojė (po 3 pamokų – 1 gimn. klasės, po 4 pamokų – 2 gimn. klasės). “Judriausios savaitės” tvarkaraštis:

• Pirmadienis (gruodžio 4 d.) – Mankšta (1d; 2b) (pravedė mankštą)
  • Antradienis (gruodžio 5 d.) – Mokytojai Vs Mokiniai (1b; 2a) (mokytojai rungėsi prieš mokinius)
  • Trečiadienis (gruodžio 6 d.) – Ekologiškos salotos (1a; 2d) (buvo organizuojamos įvairios rungtys, šachmatai, rankų lenkimas ir kt.)
  • Ketvirtadienis (gruodžio 7 d.) – Jumperiai (1e; 2c) (šokinėjimas per virvę)
  • Penktadienis (gruodžio 8 d.) – Flash mob (1c; 2e) (šokio ruošimas ir mokymas, kurį turi pakartoti žiūrovai)