Integruotos pamokos „Etnografijos aruodai” akimirkos

2018 m. lapkričio 15d. gimnazjoje buvo pravesta atvira integruota muzikos ir lietuvių kalbos bei literatūros pamoka „Etnografijos aruodai“. Jos tikslas – ugdytis tautinį tapatumą ir etnokultūrinį raštingumą, pažinti ir vertinti savo tautos tradicinę kultūrą, suprasti jos gyvybingumą, suvokti save kaip tos kultūros puoselėtoją. Pamokos metu 1A  ir 2B  klasių mokiniai buvo pakviesti kelionėn po visus Lietuvos etnografinius regionus: domėjosi regionų  architektūra, rūbais, valgiais, amatais bei tarmėmis, šauniai atliko visas jiems skirtas užduotis, dainavo ir vaišinosi tradiciniais( regionams būdingais) patiekalais. Interguotą pamoką vedė muzikos mokytoja Vida Auglienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Jurgita Stakauskaitė bei Kristina Adomavičienė.