Gerbiami gimnazijos mokinių Tėveliai,

Nuoširdžiai dėkojame visiems, 2014 metais skyrusiems paramą Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijai.

Tikimės Jūsų paramos ir 2015 m.

Parama iš gyventojų sumokėtų pajamų mokesčio teikiama, pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki einamųjų metų gegužės 2 d. Prašymo forma FR0512 (02). Prašymą galima pateikti:

- Elektroniniu būdu ( internetinės bankininkystės vartotojams itin prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos  (http:// deklaravimas.vmi.lt/), prisijungus prašymas FR0512 (02) užpildomas ir pateikiamas internetu).

2012 m vasario 17 d. VMI patvirtino naują formą. Naująją formą FRO512(02) . Ją galima parsisiųsti iš VMI.

Užpildytą prašymą reikia nunešti į Klaipėdos apskrities mokesčių inspekciją arba išsiųsti paštu adresu:

VMI prie LR FM deklaracijų tvarkymo skyriui, Nevarų g.8,LT  – 66402, Druskininkai.

Formoje FR0512 (02) paramos teikėjas turi nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą (adresą) ir šiuos duomenis apie paramos gavėją:

Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas) -  190444479

Paramos gavėjas – Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija