„Gyventi reikia taip, kaip šokant…“

Vadovaudamiesi šia filosofo ir matematiko Pitagoro pasakyta mintimi, gražia tradicija „Vėtrungės“ gimnazijoje tapęs projektas „Šokis mano gyvenime“,  kovo 20 d. į aktų salę sukvietė netoli šimto dalyvių, kurie džiugino susirinkusius svečius ir gimnazistus 11-ajame baigiamajame renginyje. Šauniai pasirodė 3-ių gimnazijos klasių šokančių mokinių poros, mūsų gimnazijos šiuolaikinių šokių kolektyvas „Mi Vida“ bei kerinčiai žavingos 4-okės. Visus maloniai nustebino 2014 m. Lietuvos hip hop‘o čempiono, Latvijos vicečempiono Viliaus Kedecko (3e) prisistatymas. Trečius metus iš eilės neišdildomą įspūdį paliko svečių iš Vilniaus – Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos sportinių šokių kolektyvo „Šokte marš“ (vad. V. Januškevičius) ir svečių iš Raseinių – kultūros centro sportinių šokių kolektyvo „Nuotaika“ (vad. A. Jukilaitienė) pasirodymai. Tačiau bene labiausiai sužavėjo ir daugiausiai aplodismentų sulaukė mažieji šokėjėliai iš Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro „Švyturys“ šokių studijos „Švyturiukai“ (vad. V. Domarkienė) Nuoširdžiai dėkoju dailės mokytojai A. Petrutienei, kuri įspūdingu teminiu karpiniu, specialiai sukurtu šiam projektui, papuošė aktų salę bei nuostabioms, nepakartojamoms renginio vedėjoms Eglei Daukantaitei (3d) ir Monikai Tarikaitei (3a).Ačiū visiems, padėjusiems organizuoti projekto „Šokis mano gyvenime XI“ baigiamąjį renginį, dalyvavusiems jame bei visiems atėjusiems pasidžiaugti ir palaikyti visus dalyvius.Linkiu sėkmės ir jaunatviškos kūrybinės šokio aistros! Šokio mokytoja Vida Ruikienė.

« 37 »