Gimnazisto vardo suteikimas 2014

Spalio 23 – ią mažiausieji mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Gimnazisto vardo suteikimo šventėje. Pasiruošimas jai prasidėjo jau prieš porą savaičių – pirmokai klajojo po mokyklą ieškodami bilietų, be kurių nebūtų patekę į „lėktuvą“, bei ruošė šūkius, vėliavas ir prisistatymus.

Ketvirtadienį, prieš prasidedant renginiui, „lėktuvo“ stiuardesės pasitiko nekantriai laukiančius pirmokus ir juos palydėjo į savo vietas salėje. Pro duris plūdo daugybė išsipuošusių, pasiruošusių, tačiau ir nedrąsių mokinių. Visiems susėdus „Vėtrungės avialinijų“ „lėktuvas“ tuoj pat pakilo.

Prasidėjus renginiui pirmokus pasveikino „lėktuvo“ pilotai. Kartu su stiuardesėmis jie surengė savo prisistatymą. Vėliau parodyti atliktus namų darbus teko krikštijamoms klasėms. Ir, vos 1e baigus pasirodymą, „lėktuvą“ užgrobė teroristinė grupuotė. Viso lėktuvo, o galbūt net mokyklos likimas buvo pirmokų rankose. Pirmiausia buvo patikrinta, ką klasės žino apie mokyklą ir jos istoriją (iš tiesų, ne itin daug, bet dar beveik keturi metai prieš akis!). Teroristai panūdo sužinoti, ar į mūsų mokyklą atkeliavę nauji mokiniai yra kūrybingi. Buvo duotos trys minutės, kurių metu pirmokams reikėjo sukurti ketureilius, panaudojant tam tikrus žodžius, susijusius su „Vėtrunge“. Po to ketureilius turėjo suvaidint seniūnai, kurie, klasėms sprendžiant anksčiau minėtas užduotis, sėdėjo atskirai.

Pagaliau pirmokų seniūnų rankose atsirado kodų skaičiai, reikalingi išminuoti bombas. Drąsūs muitininkai sučiupo teroristus, o mokiniai tuoj kibo į darbą ir neprireikė nė trijų paskutinių minučių įveikti kliūtį. Stiuardesės iš kuprinių ištraukė pažymėjimus, tvirtinančius pirmokų priklausymą „Vėtrungės“ gimnazijos mokinių būriui. Tuomet visi kartu sugiedojo mokyklos himną.

Mano manymu, po tokių puikių krikštynų pirmokai bus tikrai puikūs gimnazistai!

Gabija Pragulbeckytė 2a