Gegužė-sportiškas mėnuo

• Gegužės 3-4 dienomis vyko Klaipėdos miesto moksleivių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos Mero taurei laimėti.

Merginų komanda surinkusi 127 taškus iškovojo 2 vietą, ( 11 komandų), vaikinai su 117 taškų liko 3 vietoje( 12 komandų). Sėkmingai šiose varžybose startavo Erika Lukaševič , 100 m – 1 vieta, Einius Normantas, 100 m – 1 vieta, Akvilė Jonauskytė, 400 – 2 vieta, Violeta Kuldaitė, 1000 m – 2 vieta, Marius Daškevičius, 400 m – 4 vieta. Estafetėje 4×100 m merginos ir vaikinai iškovojo 2-ąsias vietas.

• Gegužės 5 d. Kėdainiuose vyko 2016-2017 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių finalinės varžybos.

sportas2

Gimnazijos komanda iškovojo ketvirtąją vietą respublikoje. Šioje amžiaus grupėse kovojo 26 Lietuvos mokyklos. Vėtrungiečių  komandoje bėgo: Kuldaitė Violeta 4e, Jonauskytė Akvilė 2a, Bušmaitė Valda 3a, Lukaševič Erika 2c, Vainikaitis Justas 4e, Čiesna Dominykas 2c, Kabelis Mantas 4d, Normantas Einius 4a.   Šiais metais mokyklą baigia Violeta Kuldaitė ir Mantas Kabelis. Dėkojame šiems mokiniams už aktyvią sportinę veiklą ir gimnazijos vardo garsinimą. Sėkmės Jums laikant egzaminus ir renkantis gyvenimo kelią!

• Varžybos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione. Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos komanda iškovojo pirmąją vietą. Kiekvienas komandos narys turės galimybę išbandyti visas trasas KAR KAR nuotykių parke.

Gegužės 12 d. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai drauge su Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionu Klaipėdos ugdymo įstaigų moksleivius pakvietė paminėti artėjančią Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir suorganizavo renginį „Vienas karys lauke – ne karys“ . Renginyje dalyvavo apie 130 moksleivių. Dragūnų batalionas siekia brandinti jauną atsakingą asmenybę aktyviam pilietiniam gyvenimui, ugdyti gebėjimus priimant sprendimus bei prisiimti atsakomybę.  Moksleiviai buvo supažindinti su Lietuvos kariuomenės struktūra, apžiūrėjo ir išbandė Dragūnų bataliono karių naudojamus ginklus, techniką ir dalyvavo estafetėse, atliko užduotis.1. Sužeistojo išnešimo iš karo lauko zonos būdai. 2. „Persikėlimas per upę“. Visa komanda per nurodytą laiką naudodama pagalbines priemones turėjo „persikelti“ per tariamą upę. 3. Granatų mėtymas į taikinį. 4. Atminties ir pastabumo lavinimo užduotis. Per tam tikrą laiką reikėjo įsiminti sudėtų daiktų vietas ir vėliau juos išvardinti bei surašyti. Šių varžybų tikslas – ne gerų rezultatų siekimas, o dalyvavimas, bendravimas.  Komisijos nariai vertino tokias savybes, kaip komandinis mąstymas, bendravimas, pasitikėjimas, atsakingumas, probleminių situacijų sprendimas. Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos komanda iškovojo pirmąją vietą. Kiekvienas komandos narys turės galimybę išbandyti visas trasas KAR KAR nuotykių parke.(Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro informacija).