Garbinga vieta „Protų kovose”

protomiGruodžio 11 d. Klaipėdos universitete vyko intelektualaus žaidimo „Protų kovos 2014“ finalas. Šešios komandos rungėsi dėl sumaniausios mokyklos titulo, kuris šiemet atiteko Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijai. Šio žaidimo taisyklės ir eiga nesikeitė. Viktorinos metu iškalbingasis vedėjas Menų fakulteto Teatro katedros dėstytojas Andrius Chomičius negailėjo pokštų, dalyviams linkėjo daug teisingų atsakymų.

Finale savo išmintį rodė šešios Klaipėdos miesto mokyklos ir gimnazijos: VšĮ Klaipėdos licėjus, Klaipėdos „Ąžuolyno“, Vytauto Didžiojo, Hermano Zudermano, „Vėtrungės“ ir Eduardo Balsio menų gimnazijos. Nugalėtojai surinko 23 taškus. Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija užėmė antrąją vietą ir nuo finalininkų atsiliko keturiais taškais, iš viso surinkusi 19 taškų. Dėl trečiosios vietos rungėsi VšĮ Klaipėdos licėjaus komanda bei „Vėtrungės“ gimnazistai, šioms komandoms skirti papildomi klausimai. Visgi trečiąją vietą pelnė – VšĮ Klaipėdos licėjus, surinkęs 18 taškų, o „Vėtrungė” liko ketvirta…

Deja, vienas taškas mūsų gimnazistams buvo lemiamas, bet didžiuotis tikrai galime ir turime dėl ko – vėtrungiečiai lygiuojasi su pačiais geriausiais Klaipėdos moksleiviais!!! Garbingos vietos nugalėtojams dėkojame ne tik už puikias žinias, bet ir už nuoširdumą kovoti dėl savo gimnazijos. Dar kartą išdidžiai skelbiame šauniausių moksleivių pavardes:

Kornelijus Zalikas

Šarūnas Rimkus