Erasmus +KA1 kviečia mokytojus prisijungti

EU_flag-Erasmus_vect_POS1

logo

Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijoje 2015/2016 m. m. vykdomas tarptautinis  Erasmus+ KA1 (asmenų mobilumas mokymosi tikslais) programos projektas  „Gimnazijos bendruomenė ir tėvai – kartu bendradarbiavimo link“. Projekto tikslas – patobulinti gimnazijos klasių vadovų, pavaduotojų ugdymui bendravimo ir bendradarbiavimo su mokinių tėvais (globėjais) , jų įtraukimo į mokyklos gyvenimą, vaikų ugdymo procesą įgūdžius per penkių dienų mokymo kursus Vokietijoje ir Turkijoje.

Klasių vadovai į kiekvieną mokymosi mobilumą bus atrinkti pagal šiuos kriterijus:

1. motyvacinį laišką, kuriame atsispindėtų praktinė patirtis dirbant su tėvais mokykloje, išdėstyti motyvai kursų dalyvavime, nedidelis planas, kaip įgytos žinios bus naudojamos darbe;
  2. ankstesnį dalyvavimą kvalifikacijos kėlime, projektuose Lietuvoje ir užsienyje.

Kiekvieno darbuotojo išrinkimas ir patvirtinimas vykti į mokymo kursus Turkijoje ir Vokietijoje vyks pedagogų posėdžio metu. Atrinktas personalas bus patvirtintas direktoriaus įsakymais, kuris vykdys projektinę veiklą gimnazijoje ir per vizitą.

Motyvacinį laišką pristatykite iki   rugsėjo 18 d. direktoriaus pavaduotojai ugdymui J.Šimeliūnienei (315 kab.).

wbs-wordmark-shadow-color  OE6cvQLP