Draugystė tęsiasi – svečiavomės Klaipėdos VSAT

Spalio 12 d. gimnazijos bendruomenė ir mokiniai  buvo pakviesti aplankyti Pakrančių apsaugos rinktinės Palangos užkardos Karklės atraminį punktą. Svečius draugiškai pasitiko ir pasveikino Klaipėdos VSAT Uosto pasienio užkardos vadas Ričardas Ūba ir Uosto pasienio užkardos vado pavaduotojas Romanas Šaltis. Mokiniai stebėjo  edukacinius filmus ,, Pasieniečio profesija‘‘ ir ,, Specialiosios paskirties komanda‘‘. Pareigūnai pristatė savo darbovietę, funkcijas, profesijos pasirinkimo galimybes. Kinologai su savo augintiniais parodė kaip dresuojami  tarnybiniai šunys. Šaudykloje mokiniai susipažino su ginkluote. Mokytojai net turėjo galimybę išmėginti akies ir rankos taiklumą šaudydami į taikinį. Džiaugiamės ilgamete draugyste su mūsų socialiniais partneriais Klaipėdos VSAT ir laukiame naujų įdomių susitikimų. Kiti įspūdžiai čia.