Dainuok lietuviškai, dainuok apie Lietuvą

Vasario 11 dieną festivalyje – konkurse „Dainuok lietuviškai, dainuok apie Lietuvą“ nuskambėjo 1-2 gimnazinių klasių mokinių paruoštos lietuviškų dainų melodijos ir tekstai apie Lietuvą. Šis renginys gimnazijoje vyksta devintus metus ir yra skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Mokiniai šiam konkursui ruošėsi labai intensyviai ir atsakingai, mat įdėtas pastangas vainikavo nominacijos, prizai, diplomai ir dovanėlės. Už šaunius pasirodymus III vieta buvo įvertinti 2E, 1E, 1C mokiniai, II vieta – 2B ir 2D klasės. Na, o I -ąją vietą, komisijos sprendimu, laimėjo 1A klasės dainorėliai. Šis renginys tapo tikra muzikos fiesta, kol komisija svarstė rezultatus, gimnazijos bendruomenė klausėsi mūsų mokyklos kolektyvų ir svečių iš Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro koncerto. O koncertavo tikrai gausios dainininkų ir šokėjų pajėgos – šokių kolektyvas „MiVida“ (vad. Vida Ruikienė), merginų ansamblis „STILL“, 3B muzikos grupės mišrus ansamblis (vad. Vida Auglienė), instrumentinė grupė (vad. Algirdas Lukšys) bei kūrybingi ir charizmatiškieji reperiai Naglis Delekas 3B ir Laurynas Gailius 3B. Širdis džiaugėsi, kai pilna mokinių ir mokytojų salė dainavo „Vėtrungės dainą“. Nuoširdus Ačiū visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams ir jų auklėtojams: istorijos mokytojams Reginai Mickutei, Virgilijui Valickiui, pavaduotojai Jurgitai Šimeliūnienei, dailės mokytojai Astai Petrutienei, tikybos mokytojui Dainiui Sobeckiui, šokių mokytojai Vidai Ruikienei, koncertmeisteriui Algirdui Lukšiui, mokinių tarybos pirmininkui Aleksandrui Andrejevui 2E, Danieliui Srėbaliui 2A, Dominykui Pociui 2A ir visiems prisidėjusiems organizuojant tradicinį gimnazijos festivalį – konkursą „Dainuok lietuviškai, dainuok apie Lietuvą.

Muzikos mokytoja Vida Auglienė