Apie Portugaliją gyvai iš portugalo lūpų

Geografijos mokytojų S.Dimienės ir G.Srėbalienės iniciatyvos dėka  gimnazistai pamokos metu turėjo galimybę nusikelti į šiltąją Portugaliją. Norime pasidžiaugti, kad į Klaipėdos  „Vėtrungės“ gimnaziją vasario 22 d. atvyko  svečias Miguel Ignacio iš Portugalijos. Jis studijuoja Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete, kur yra ekologijos ir aplinkotyros doktorantas. Miguelis  nuoširdžiai ir įkvepiančiai pasakojo apie savo gimtąją šalį, jos istoriją, kultūrą, tradicijas, žymiausius didvyrius ir veikėjus. Beje, svečias džiaugiasi atradimu –  Lietuva, tiksliau, Klaipėda, tad žaismingai buvo pristatyti Lietuvos ir Portugalijos vėliavų panašumai bei kiti ypatumai, siejantys šias šalis.

Dėkojame Migueliui  už apsilankymą bei lauksime sugįžtant.