Pasiekimai

Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniuose, respublikiniuose bei miesto konkursuose, projektuose ir laimėjo prizines vietas. 

Tarptautiniai laimėjimai

  • VII tarptautiniame vaikų ir jaunimo estradinės dainos konkurse „Linksmieji perliukai 2016″ –  Grand Prix  (2016 m.),
  • Tarptautiniame XII populiariosios dainos konkurse “Pavasario fiesta”  II vieta (2016 m.),
  • VI -sis tarptautinis vaikų ir jaunimo estradinio dainavimo konkurse „Linksmieji perliukai – 2015″ I vieta E kategorijoje, merginų ansambliui „Still“ II vieta ,
  • Tarptautiniame kompiuterinių piešinių konkurse „Kalėdų stebuklai 2014″ II vieta,
  • III tarptautiniame Baltijos šalių vaikų ir jaunimo kūrybiniame konkurse – festivalyje “Talentas be sienų” – “Pusė ežero” – “Žiemos pasaka” I vieta vokalo kategorijoje ir diplomantų vieta solo kategorijoje (2014 m.),
  • Europos jaunučių iki 16 m. kovų čempionate Aukso medalis ir Europos čempiono vardas (2014 m.), „Baltic Cup“ irkluotojų varžybose Bronzos medalis (2014 m.),
  • tarptautinėje “Danės regatoje“ 500 m. irklavimo rungtyje I vieta (2014 m.),
  • III tarptautiniame vaikų ir jaunimo nacionalinės dainos konkurse diplomantų vardas (2014 m.),
  • II-ose pasaulio jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse (Nandzinge, Kinija) vėliavnešys, 8-oji vieta, II jaunimo olimpinių žaidynių Europos zonos lengvosios atletikos atrankos varžybose Aukso medalis (2014 m.),
  • tarptautiniame kompiuterinių piešinių konkurse “Velykų stebuklai 2014″ (9-12 kl. grupėje) I vieta ,II vieta,
  • tarptautiniame kompiuterinių piešinių konkurse „Kalėdų stebuklai 2013“ (9-12 kl.) I vieta, tarptautiniame mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ II vieta (2013 m.),
  • V tarptautiniame estradinio dainavimo konkurse „Linksmieji perliukai – 2013“ D kategorijoje diplomantai, E kategorijoje II vieta,
  • IV tarptautiniame estradinio dainavimo konkurse „Linksmieji perliukai – 2012“ Grand Prix, tarptautiniame piešinių konkurse „Kalėdų stebuklai“ I vieta (2012 m.),
  • Baltijos šalių vaikų ir jaunimo festivalyje „Talentas be sienų – „Ežerų krašte“ diplomas ir prizas (2012 m.).

Respublikiniai laimėjimai 

  • Respublikinių atrankų konkurse „Muzikos talentų lyga 2017″ Ansambliui „Still“ įteiktas diplomas ir taurė (2017 m.).
  • Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje (kroso, estafetės ir atskirų sporto šakų komandinės varžybos) II vieta (2016 m.),
  • Tinklinio zoninės merginų varžybos II vieta,  tarpzoninės III-ia vieta (2016 m.)
  • Respublikinio mokinių meninių projektų konkurse „Dailininko knyga“  laureatai (2016 m.),
  • Respublikiniame konkurse ,, Jūrų keliais-2016“ II vieta (2016 m.),
  • LRT konkurso „Dainų dainelės“ finalininkai (2016 m.),
  • Raštingiausia Lietuvos klasė (2015 m.)
  • Respublikinėje technologijų olimpiadoje – I vieta (2015 m.),
  • Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos kroso estafečių varžybose II vieta
  • Respublikiniame moksleivių vokalinių ansamblių konkurse „Viva la musica“ II vieta
  • „Olympis 2015″ 4-uri I-o laipsnio diplomai, 11-ika II vietų, 6-ios III vietos
  • Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokinių konferencijoje ,,Augu sveikas ir saugus“ Informatyviausias pranešimas, Inovatyviausias plakatas, Geriausias oratorius nominacijos (2015 m.),
  • 2015 m. vertimų ir iliustracijų projekto  „Tavo žvilgsnis“ 7 diplomantai
  • Tradiciniame vaikų ir jaunimo festivalyje – konkurse „Giest lakštingalėlis“laureatais tapo merginų ansamblis „Still“ ir merginų duetas,
  • Lietuvos Olimpinio festivalio zoninėse vaikinų rankinio varžybose II vieta (2015 m.),
  • Lietuvos Olimpinio festivalio zoninėse merginų tinklinio varžybose II vieta (2015 m.),
  • IX –ojo respublikinio populiarios dainos festivalio „Baltumo šventė 2015“ Geriausiųjų dvyliktuke, respublikiniame kompiuterinių piešinių konkurse “Rudens nuotykis” I vieta (9-12kl.) (2014 m.),
  • respublikinio integruoto dailės ir istorijos projekto-konkurso „Tautos identitetas heraldikoje ir architektūroje“ II vieta (2014 m.).
  • Klaipėdos krašto IT varžybose II vieta (2014 m.),
  • Klaipėdos krašto moksleivių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkurse “Lietuviško žodžio šviesoje” laureatės (2014 m.),
  • regioninėje projektinių darbų konferencijoje „Pranciškaus Žadeikio vardas mus įkvepia“ III vieta (2014 m.),
  • Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tinklinio zoninėse varžybose III vieta (2014 m.),
  • Klaipėdos apskrities ir miesto lietuviškos estradinės dainos konkurse, ansamblių kategorijoje III vieta, solistų kategorijoje II vieta (2014 m.),
  • Klaipėdos apskrities konkurse “Geriausias gimnazijos balsas” I vieta duetų kategorijoje (2014 m.), Klaipėdos m. ir apskrities moksleivių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkurse „Nuo Mažvydo iki Grajausko“ laureatai (2013 m.),
  • Klaipėdos m. ir apskrities konkurse „Giest lakštingalėlis“ laureatai (2013 m.),
  • Žemaitijos regiono jungtinio dainos ir šokio festivalyje „Pavasario kaprizas–2013“ Skambiausias pasirodymas,
  • festivalyje – konkurse „Geriausias Klaipėdos m. ir apskrities gimnazijų balsas 2013“ II vieta, Klaipėdos mokyklų ir apskrities estradinės dainos konkurse duetų kategorijoje I vieta, ansamblių kategorijoje II vieta,
  • respublikiniame konkurse „Jūrų keliais – 2013“ I vieta,
  • respublikiniame konkurse „Jūrų keliais – 2012“ II vieta,
  • Klaipėdos miesto ir apskrities tradicinio „Vakarų ekspreso“ inicijuojamo moksleivių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkurse laureatai (2012 m.),
  • festivalyje – konkurse „Geriausias Klaipėdos miesto ir apskrities gimnazijų balsas 2012“ I vieta, Klaipėdos apskrities ir miesto mokinių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkurse „Ant aukuro širdį nešiau…“ – laureatai (2012 m.),
  • Klaipėdos apskrities konkurse ,,Lietuva – jūrinė valstybė“ II vieta (2012 m.),
  • Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinėse kroso estafečių varžybose I vieta (2012 m.), Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų sporto šakų varžybose II vieta (vaikinai) (2012 m.),
  • Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninėse kroso estafečių varžybose I vieta (2012 m.).

Laimėjimai mieste

  •  Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse, Klaipėdos miesto etape III vieta (2017 m.),
  • Klaipėdos miesto dailaus rašto konkurse „Žąsies plunksna“ II vieta (2017 m.),
  • 50-ojoje Lietuvos biologijos olimpiadoje, Klaipėdos miesto etape II, III vieta (2017 m.),
  • Klaipėdos miesto anglų kalbos olimpiadoje III vieta (2017 m.),
  • Klaipėdos miesto užsienio (rusų) kalbos epistolinio rašinio konkurse „Laiškas Seneliui Šalčiui“ I, III vieta (2016 m.),
  • Klaipėdos moksleivių turizmo varžybose „Smiltelės turas’ 2016″ jaunučių amžiaus grupėje I vieta (2016 m.),
  • Klaipėdos Valstybinės Kolegijos  verslo idėjų konkurse „Verslo tiltas“  II vieta (2016 m.).
  • Tarpmokyklinėse 8-10 klasių mokinių 3×3 krepšinio varžybose „BŪK SKAIDRUS“, skirtose Tarpautinei antikorupcijos dienai minėti III vieta (2016 m.).
  • Anglų kalbos dailyraščio konkurse II, III vieta (2016 m.).
  • Klaipėdos miesto moksleivių eilėraščių deklamavimo konkursas „Gyvenimo spalvos“ (anglų, rusų, prancūzų, vokiečių kalbomis) II, III vieta (2016 m.).
  • Klaipėdos miesto raiškaus skaitymo konkurse rusų kalba „Viskas prasideda nuo meilės“ III vieta (2016 m.).
  • Klaipėdos gimnazistų protmūšyje „Kaip suprast?“  III vieta (2016 m.).
  • Klaipėdos Mero taurė I vieta (2016 m.),
  • Klaipėdos miesto rudens krosas III vieta (2016 m.),
  • Rusų (užsienio) kalbos dailyraščio miesto konkurse „Rašome rusiškai gražiai ir taisyklingai“ I, II, III vietos (2016 m.),
  • Klaipėdos miesto Balio Sruogos kūrinių skaitymo konkurse I, II vieta (2016 m.),
  • Klaipėdos m. mokinių sporto žaidynių Mero taurės turizmo varžybose I vieta (2016 m.),
  • Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių pasakininkų konkurse „Vieną kartą…“ nugalėtojai (2016 m.),
  • Merginų ansamblis „M+Still“ dalyvavo liaudiškos dainos festivalyje „Vyturio giesmė“ – Profesionaliausios dainos atlikimo nominacija (2016 m.),
  • Klaipėdos m.mokinių sporto žaidynių orienatavimosi sporto Mero taurės varžybose II vieta (2016 m.),
  • Motiejaus Valančiaus raštų meninio skaitymo konkurse III vieta (2016 m.),
  • Klaipėdos miesto gamtos mokslų konkurse „Vivat natura“ III vieta (2016 m.),
  • Klaipėdos m. sporto žaidynių mero taurei laimėti rankinio varžybose I vieta (2017 m.)
  • Klaipėdos m. mokinių sporto žaidynių“ Mero taurei laimėti“ 2015 m.:
    • lengvosios atletikos varžybose II vieta, III vieta
    • orientavimosi varžybose III vieta
    • virvės traukime III vieta
  • Klaipėdos m. mokyklų konkursas „Dainuo lietuviškai, dainuok apie Lietuvą“ II vieta,
  • Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro inicijuotame konkurse „Mano sveikiausi pusryčiai/priešpiečiai“ I vieta (2015 m.),
  • Klaipėdos m. turizmo technikos varžybose “Saulėtekio turas–2015″ I vieta, II vieta,
  • Klaipėdos m. mokinių sporto žaidynių “Mero taurei laimėti“ rankinio varžybose I vieta (2015 m.),
  • Klaipėdos m. moksleivių eilėraščių deklamavimo konkurse „Gyvenimo spalvos“ II vieta, žiūrovų simpatijų prizas (2014 m.),
  • Klaipėdos m. moksleivių konkursas „Diktantą rašau be klaidų“ I vieta (2014 m.),
  • Klaipėdos Prano Domšaičio paveikslų galerijos konkurse „Užburiantys rudens garsai“ I vieta, II vieta (2014 m.),
  • Klaipėdos m. mokinių Maironio poezijos skaitovų konkurse II vieta (2014 m.),
  • Klaipėdos raiškaus skaitymo anglų kalba konkurse “Interpretive Reading” II vieta (2014 m.),
  • Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijos tarpkultūrinio pažinimo viktorinoje „Kivi – vaisius ar tautybė?“ I vieta (2014 m.),
  • Klaipėdos m. dailyraščio konkurse “Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai” II vieta ( 2014 m.),
  • Klaipėdos m. kompiuterinių piešinių konkurse „Po Vėtrungės vėliava“ III vieta (9-10kl.), II vieta (11-12kl.) (2014 m.),
  • Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių „Mero taurei laimėti“ 2014m.:
  • kroso estafečių varžybose II vieta,
  • orientavimosi varžybose merginų komandos II vieta, III vieta,
  • pavasario krose I vieta,
  • tinklinio varžybose (vaikinai) II vieta, (merginos) I vieta,
  • rudens kroso varžybose II vieta ;
  • Klaipėdos m. Kristijono Donelaičio kūrinių meninio skaitymo užsienio kalbomis (prancūzų ) konkurso II vieta (2014 m.),
  • Klaipėdos m. mokinių plakatų konkurse -parodoje “Saugi Lietuva”, skirtoje Lietuvos įstojimo į NATO-10-mečiui paminėti apdovanojimas už gražiausią ir estetiškiausią plakatą 16-18 metų amžiaus grupėje (2014 m.),
  • Lietuvos kariuomenės Klaipėdos įgulos ramovės konkurse „Protų mūšis“, skirtame 10-ties metų jubiliejų , kai Lietuva tapo NATO nare, paminėti II vieta (2014 m.),
  • Klaipėdos m. skaitovų konkurse “Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą”, skirtoje Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms II vieta (2014 m.),
  • Klaipėdos miesto moksleivių eilėraščių deklamavimo konkursas „Gyvenimo spalvos“ I vieta, II vieta (2013 m.),
  • Klaipėdos m. raiškaus skaitymo konkursas „Rusų Renesansas“ I vieta, II vieta, III vieta (2013 m.),
  • Klaipėdos m. vokalinių duetų festivalyje – konkurse „Dviese“ profesionaliausio dueto nominacija (2013 m.),
  • V dainuojamosios poezijos festivalyje „Purpurinis vakaras“, skirtame V. Kernagiui atminti nuotaikingiausio kolektyvo nominacija (2013 m.),
  • Tarpmokykliniame žaidime „Žinau, moku, galiu“ II vieta (2013 m.),
  • Klaipėdos m. mokinių sporto žaidynių“ Mero taurei laimėti“ 2013m.:
  • rudens krose I vieta,
  • lengvosios atletikos varžybose I vieta,
  • kroso estafečių varžybose I vieta,
  • svarsčio kilnojimo varžybose II vieta,
  • tinklinio varžybose II vieta
  • Klaipėdos m. turistinių varžybų „Saulėtekio turas 2013“ jaunių amžiaus grupėje II vieta,
  • Klaipėdos m. rusų kalbos dailyraščio konkurse ,,Rusiškai rašau gražiai ir taisyklingai“ I vieta, III vieta( 2012 m.),
  • Klaipėdos m. rusų kalbos raiškaus skaitymo konkurse II vieta (2012m.),
  • Klaipėdos m. poezijos konkurse „Užburiantys poezijos garsai“ II vieta (2012 m.),
  • Klaipėdos m. IT varžybose I vieta (2012 m.),
  • Klaipėdos m. užsienio kalbų meninio skaitymo konkurse „Gyvenimo spalvos“ III vieta (2012 m.),
  • tarpmokyklinėje socialinių mokslų viktorinoje ,,Mes europiečiai“ I vieta, II vieta (2012 m.),
  • Klaipėdos m. mokinių sporto žaidynėse „Mero taurei laimėti“ III vieta (2012 m.):
  • lengvosios atletikos kroso estafečių varžybose I vieta,
  • lengvosios atletikos atskirų sporto šakų varžybose (vaikinai) I vieta, merginos – II vieta,
  • pavasario krose I vieta,
  • rudens krose I vieta,
  • virvės traukime II vieta,
  • svarsčių kilnojime II vieta,
  • rankinio varžybose III vieta ;
  • Klaipėdos I. Simonaitytės pagr. mokyklos krepšinio 3×3 turnyre „Švieskime viltimi gyventi“ I vieta (2012 m.),
  • Klaipėdos m. turizmo varžybose “Saulėtekio turas-2012” – I vieta,
  • Lietuviškos estradinės dainos konkurse „Ąžuolyno“ gimnazijoje diplomantės (2012 m.)