Akcija „Lietuvai ir man”

11015936_1018154344880695_1476982656_nLietuva mano širdyje,
Vėjuose, jūros smilgose kopų, švyturio liepsnoje…

Visą vasario mėnesį uostamiesčio mokyklos ir ikimokyklinės ugdymo įstaigos aktyviai įsijungė į Kovo 11-jajai skirtą akciją „Lietuvai ir man”. „Vėtrungės” gimnazijos savanoriai drauge su technologijų mokytoja E.Kleiviene mielai sutiko rišti vilties mazgelius, pinti laisvės juosteles vardan Lietuvos, vardan  šviesos ir tiesos. Per tas kelias savaites vien Klaipėdoje buvo  nupinta per 25 tūkst. trispalvių apyrankių. Sulaukus didelio mokyklų aktyvumo savivaldybė priėmė sprendimą Kovo 11-ąją Atgimimo aikštėje surengti Gediminaičių stulpų puošimo mokinių pintomis trispalvėmis apyrankėmis akciją.  Visos, į Vilnių neiškeliavusios mokyklų pateiktos apyrankės – per 16 tūkstančių, bus atgabentos į Atgimimo aikštę, kur  13. 30 val. po Patriotinės žaibinės jaunimo mobilizacijos (Flash Mob) visi dalyvaujantieji kartu su meru V. Grubliausku puoš Gediminaičių stulpus.