„AIDS geriau žinoti 19“

Gimnazijos aktų salėje gruodžio 2 dieną vyko proto mūšis „AIDS geriau žinoti 19“, skirtas pasaulinei AIDS dienai paminėti. Šiame renginyje varžėsi penkios antrų gimnazinių klasių mokiniai. Komandos stebino savo puikiomis žiniomis ir šmaikščiais atsakymais. Proto mūšiui vadovavo ir klausimus pateikė 4a klasės mokinys Dominykas Bočkus. Atsakymų teisingumą vertino ir balus skirstė kompetentinga komisija – gimnazijos psichologė Renata Baltrimienė, kūno kultūros mokytoja Laima Ložienė, istorijos  mokytojas Vytautas Garbenčius. Visos penkios komandos apdovanotos padėkos raštais. Nuoširdžiai dėkojame antrų klasių gimnazistams, kovojusiems ir vieni kitus palaikiusiems žaismingoje kovoje, bei klasės auklėtojoms už dalyvavimą. (R.Liudienė, V. Cirtautienė).